צרו קשר
אנחנו תמיד כאן לענות על כל שאלה!
צריכים עזרה? כיתבו לנו

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

* שדה חובה

כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה

כמורה לנהיגה הפוגש במכוניתו כל תלמיד בממוצע 28 פעמים, 40 דקות בכל פעם, יש לך אחריות מקצועית על יכולתו של התלמיד להפוך לנהג מיומן, אחריות לסייע לתלמיד להתמודד עם חרדות, לקויות למידה או הפרעות קשב הבאות לידי ביטוי במהלך לימודי הנהיגה ואחריות נוספת, שאינה פורמלית אך מתקיימת בפועל, להוות אוזן קשבת ומכוונת לתלמידים הבוטחים בך כדמות בכירה, ואולי אף כ"מנטור". 

באמצעות כלים מעולם האימון האישי (coaching), התוכנית למתן כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה, תסייע לך להפוך למורה לנהיגה היודע להקשיב טוב יותר לתלמידיו ולשאול שאלות המפתחות את המודעות, מורה היודע ליצר השפעה חיובית ומשמעותית לנהיגה אחראית ונכונה של התלמיד ומאפשר לתלמידיו תהליך של התפתחות וצמיחה במהלך שיעורי הנהיגה. 

מטרת התוכנית להעניק למורי הנהיגה כלים מעולם האימון, אשר יאפשרו להם לסגל מערכת יחסים של הקשבה ותמיכה לתלמיד, מעבר לצורך הספציפי של לימודי הנהיגה. 

באמצעות תוכנית הלימודים, יקבל מורה הנהיגה כלים לזיהוי הצרכים והפוטנציאל הייחודיים של כל תלמיד, תוך חיזוק היכולת להקשיב ללא שיפוט וללא צורך להתערב, וכן יפתח בעצמו את היכולת לשאול שאלות לפיתוח מודעות התלמיד, להעצמתו ולקידומו.  

התוכנית מיועדת למורי נהיגה עם ותק של 5 שנים ומעלה, בעלי רישיון הוראת נהיגה, המעוניינים לבדל את עצמם על ידי מתן ערך מוסף באמצעות פיתוח מערכת יחסים של הקשבה ותמיכה עם תלמידיהם. 

חץהגשת מועמדות ומילוי שאלון למועמדחץהצגת תעודות/רישיונותחץמעבר ראיון (במקרים מסוימים)

חץבנייה של סביבה פורייה המבוססת על אמון וללא שיפוטיותחץמיומנויות ויסודות האימוןחץהקשבה פעילה לפי תפיסת קארל רוג'רסחץהתמודדות על התנגדויותחץהעצמהחץעבודה עם ערכיםחץאתיקהחץפסיכופתולוגיה לעומת סוגיות אימוניותחץהתפתחות של מתבגריםחץהכרות עם הפרעות קשב וריכוז 

לתוכנית הלימוד שני חלקים: 

לימוד כלי האימון באופן כללי (ללא קשר ללימוד נהיגה) ותירגולם.   

למידה באמצעות תרגול של סיטואציות מעולם הנהיגה: ביצוע סימולציות מגוונות של שיחות ריאליות והתמודדות איתן ועם מצבים אימם נפגשים המורים בשיעורי הנהיגה. 

אורכה של התוכנית 75 שעות אקדמיות.

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר. 

תוכניות נוספות

הכשרת מאמנים Coaching
מוכרת ע"י לשכת המאמנים הישראלית וייחודית מסוגה בארץ, בסופה ניתנת תעודת הסמכה למסיימי התוכנית המלאה.
להמשך
Mastery בנוכחות אימונית
פתחו "נוכחות אימונית" ברמת מיומנות גבוהה המתאימה למאסטר ב-Coaching.
להמשך
מנהל התוכנית
ד"ר קריסטל זוניו
בעל דוקטורט (Ed.D.) מאוניברסיטת קולומביה ארה״ב, בלמידה ומנהיגות ובעל שני תארי M.A בפסיכולוגיה, מאוניברסיטת בר אילן ומאוניברסיטת קולומביה. מאמן בכיר, סופרווייזר מוסמך ע"י לשכת המאמנים וחבר בארגון ה-Coaching הבינלאומי (IAC).
תאריכי פתיחה
04/12/2023 - ערב

לפרטים נוספים ולהרשמה

חייגו 3620*

למידע נוסף על כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה
מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם

הסכמה לקבלת מידע מביראד לימודי תעודה מתקדמים

יתכנו שינויים בתכנים הלימודיים ובסגל המרצים משיקולים מקצועיים. ט.ל.ח